TJ FC Ústrašín - SK Obrataň – 2:2 (0:2)

30. 8. 2022

Po povedeném utkání s rezervou Pacova jsme zajížděli do Ústrašína. V první půli jsme hráli mnohem aktivněji a vytvářeli si velké množství šancí, bohužel se nám podařilo proměnit pouze dvě. To když dvakrát skóroval P. Fišer. Neproměněné šance nás nakonec stály plný počet bodů. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako úplně vyměněný tým a nic se nedařilo, naopak Ústrašín hrál dobře a během deseti minut dokázal vyrovnat. Poté se hra vyrovnala a my nedokázali opět skórovat z žádné naší šance. S Ústrašínem jsme se tak rozešli smírně 2:2, ale myslím, že jsme si zasloužili odvézt tři body.

Branky: P. Fišer (2x)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč (63´ A. Pařil), O. Pražák – P. Kudrnáč, F. Tomovič, A. P. Fišer, R. Doležal (81´ M. Zamrzla) – D. Kudrnáč, L. Vlach (76´ F. Hovorka)