TJ Dálnice Speřice "B" - SK Obrataň – 2:0 (0:0)

5. 6. 2023

První poločas byl z obou stran vyrovnaný, soupeř měl častěji míč na kopačkách, ale my jsme zase hrozili z rychlých brejků a domácí obrana mnohdy nepůsobila nejjistějším dojmem. I Speřice si vytvářely své šance, ale díky bojovnosti našich hráčů jsme první půli odbránili a v poločasu šli do šaten za stavu 0:0. Ve druhé půli byl stále častěji znát náš fyzický deficit. Domácí se v 57. minutě po rychlém protiútoku poprvé prosadili a ujali se vedení 1:0. O pět minut později šli do vedení 2:0, když po pomalém návratu naší obrany vstřelil hráč Speřic po sólu od půlky druhý gól. V utkání již další branka nepadla a my jsme tak prohráli i poslední zápas letošní sezóny. Pochvalu si zaslouží náš náhradní brankář M. Vlach, který mnoha zákroky tým podržel. Zároveň jsme se opět trápili v ofenzívě a vstřelit branku je pro nás často obrovský problém. S patnácti body v odehraných dvaceti zápasech jsme na samém chvostu tabulky okresního přeboru. A nezbývá než doufat, že příští ročník zvládneme o poznání lépe.

Branky:

Sestava: M. Vlach – O. Pražák, J. Pavelec, A. Pařil (71´ M. Kozár), L. Menšík – F. Tomovič, P. Fišer, M. Kudrnáč, P. Kudrnáč – D. Kudrnáč, J. Přibyl