SK Obrataň - TJ Sokol Černovice "A" – 5:3 (2:1)

25. 9. 2022

Od začátku utkání jsme byli aktivnější a hned v 10. minutě šli do vedení 1:0, prosadil se D. Kudrnáč. Ve 23. minutě přidal naší druhou branku L. Vlach. Hosté po druhé obdržené brance výrazně zlepšili hru a do poločasu snížili na 2:1. Do druhé půle vstoupili lépe Černovice a vytvářeli si šance, nepodařilo se jim žádnou proměnit. My jsme v 64. a 65. minutě přidali dvě rychlé branky a odpověděli tak nejlépe, jak to jde. Prosadili se J. Přibyl a druhým gólem D. Kudrnáč. Zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Hosté však v závěru utkání využili našeho uspokojení s výsledkem a dokázali během pěti minut snížit až na 4:3. Zápas se tím rázem zdramatizoval. Naštěstí pro nás jsme hned z prvního protiútoku zvýšili na 5:3 a tím tak utkání definitivně rozhodli. Připsali jsme si tedy druhé vítězství v řadě, D. Kudrnáč vstřelil opět dvě branky a jednu perfektně připravil pro L. Vlacha. Přestože Černovičtí přijeli výrazně oslabeni, předvedli slušný výkon, ale my jsme zaslouženě zvítězili.

Branky: D. Kudrnáč (2x), F. Tomovič, J. Přibyl, L. Vlach

Sestava: M. Vlach – P. Kudrnáč (65´ L. Melichar), J. Pavelec, M. Kudrnáč, O. Pražák – F. Tomovič, L. Vlach (46´ A. Vysiblo), P. Fišer, R. Doležal (73´ A. Pařil) – D. Kudrnáč, J. Přibyl