SK Obrataň - TJ Sokol Čejov – 3:1 (2:0)

24. 4. 2023

V úvodu utkání byli hosté aktivnější a Obrataň přehrávali. Po půl hodině hry se v nadějné situaci ocitl domácí J. Přibyl, byl zcela jasně faulován v pokutovém území, ale rozhodčí bohužel situaci neposoudil jako faul, proto hra pokračovala dál. Naštěstí nás nemusela nenařízená penalta mrzet dlouho, protože ve 40. minutě se v malém vápně nejlépe zorientoval L. Vlach a vstřelil první branku utkání. Hned o tři minuty později jsme se radovali podruhé, když se trefil přesně umístěným přímým kopem F. Tomovič. S poločasovým výsledkem 2:0 jsme byli velice spokojení. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná a oba týmy si vytvářely gólové šance. Přesto druhá půle patřila spíše domácím. Čejovu se podařilo v samotném závěru utkání snížit, ale D. Kudrnáč vzápětí po rychlém protiútoku zvýšil na 3:1 a zápas tak definitivně rozhodl. Čejov byl velice nepříjemným soupeřem, hra byla z obou stran tvrdá, mnohdy až za hranou a nutno podotknout, že k tomu jistou měrou přispěl i výkon rozhodčího.

Branky: L. Vlach, F. Tomovič, D. Kudrnáč

Sestava: V. Vilímek – O. Pražák, J. Pavelec, M. Kudrnáč, L. Menšík – R. Doležal (65´ D. Kudrnáč), P. Kudrnáč (89´ M. Vlach), P. Fišer, F. Tomovič – L. Vlach, J. Přibyl (89´ M. Plášil)