SK Obrataň - TJ Slovan Kamenice nad Lipou "B" – 0:4 (0:0)

29. 5. 2023

V tomto kole jsme hostili vedoucí tým okresního přeboru - rezervu Kamenice nad Lipou. V první půli jsme soupeře přehrávali a podařilo se nám vytvořit si několik slibných šancí, branku jsme však nestřelili. V poločase se tak šlo do kabin za stavu 0:0. Po výměně stran nás začali hosté přehrávat a většinou po našich chybách postupně vsítili čtyři branky. Za druhý poločas si tak jednoznačně výhru zasloužili. Přesto první půle nebyla z naší strany vůbec špatná. Nebylo znát, že nás v tabulce s Kamenicí dělí od sebe tolik míst. V neděli 4. června hrajeme poslední utkání sezóny, zajíždíme do Speřic. Kde lze očekávat opět velice těžké utkání.

Branky:

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, J. Pavelec, M. Kudrnáč, L. Menšík – M. Plášil (75´ M. Heřman), P. Fišer, A. Vysiblo (44´ A. Pařil), P. Kudrnáč (64´ M. Kozár) – D. Kudrnáč, F. Tomovič