SK Obrataň - Slavoj Pacov "B" – 4:3 (4:1)

25. 8. 2022

Z úvodu nové sezóny nás čekalo derby s rezervou Pacova. Utkání bylo sportovní akcí v rámci sportovně-kulturní akce OBRATAŇSKÉ DOVÁDĚNÍ na hřišti v Obratani. Hned od začátku utkání jsme hráli velice aktivně a soupeře přehrávali. Výsledkem byly pohledné šance, které se nám navíc dařilo proměňovat. V 7. minutě se prosadil po individuální akci D. Kudrnáč a o dvě minuty později tvrdou ranou A. Vysiblo. Soupeř ihned reagoval a snížil na 2:1. Ve 23. minutě přidal F. Tomovič naší třetí branku a další uklidnění přišlo těsně před poločasem, kdy se prosadil znovu D. Kudrnáč. V poločase jsme drželi velice jednoznačný výsledek 4:1. Ve druhé půli se hra vyrovnala a gólových šancí z naší strany značně ubylo. Pacov po hodině hry snížil na 4:2 a v 89. minutě dokonce na 4:3. V této fázi zápasu byl Pacov jednoznačně lepší a my jsme se štěstím dokázali výsledek udržet. V průběhu druhého poločasu navíc hosté neproměnili pokutový kop. Před početnou diváckou kulisou se nám podařilo rivala z Pacova porazit a hned v prvním utkání naplno bodovat. Dalším pozitivem byla po dlouhé době plná kabina, podařilo se přivést další mladé hráče, které tým potřeboval.

Branky: D. Kudrnáč (2x), A. Vysiblo, F. Tomovič

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč, P. Kudrnáč (59´ M. Vesecký) – M. Vlach (59´ M. Plášil), F. Tomovič (76´ M. Zamrzla), A. Vysiblo, R. Doležal (83´ A. Pařil) – D. Kudrnáč, L. Vlach (76´ M. Heřman)