SK Obrataň - SK Jiřice "A" – 2:3 (1:1)

15. 5. 2023

Jarní část sezóny zatím nevychází vůbec podle našich představ. Ze šesti utkání máme pouhé čtyři body a propadli jsme se tabulkou OP na 8. místo. V domácím utkání s Jiřicemi jsme chtěli vyhrát, zvláště když hostující měli za sebou náročné páteční utkání s Pacovem. Od úvodu zápasu jsme byli aktivnější, ale opět nás trápily neproměněné šance. Hosté šli do vedení ve 30. minutě, když proměnili pokutový kop. Po několika šancích se nám podařilo nakonec ve 39. minutě vyrovnat, prosadil se P. Fišer. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivněji a vytvářeli si další šance, bohužel zakončení našich útočících hráčů nebylo přesné. Hosté potrestali naší střeleckou neschopnost rychlým brejkem a šli po hodině hry opět do vedení. V 80. minutě vyrovnal po nepřehledné situaci břed brankou J. Přibyl. Do konce utkání zbývalo ještě přes 10 minut a my se snažili utkání otočit v náš prospěch. Bohužel v 86. minutě jsme nepovedeným odkopem školácky namazali hostujícímu útočníkovi a ten s přehledem zavěsil. Jiřice tak zvítězili 3:2 a my zaznamenali další smolnou porážku.

Branky: P. Fišer, J. Přibyl

Sestava: M. Vlach – O. Pražák, J. Pavelec, J. Přibyl, L. Menšík – R. Doležal (83´ M. Plášil), P. Fišer, A. Vysiblo, P. Kudrnáč – D. Kudrnáč, L. Vlach (46´ A. Pařil)