TJ START Lukavec - SK Obrataň – 2:5 (1:2)

13. 6. 2022

Po čtrnácti dnech jsme opět nastoupili k mistrovskému utkání. Tentokrát jsme zajížděli do Lukavce. Domácí se poslední dobou také trápí a jsou jen o jedno místo před námi. My jsme doufali, že bychom mohli uspět. Od úvodu utkání byla hra velice vyrovnaná, Lukavečtí byli asi o trochu aktivnější, ale my jsme si vytvářeli více šancí. Hned ve 3. minutě se prosadil P. Fišer, když z rychlého brejku přesně zakončil. Domácí za chvíli vyrovnali, proměnili pokutový kop. Nám se těsně před poločasem podařilo vstřelit důležitou branku, přesným kopem z hranice velkého vápna se prosadil L. Menšík. Do šaten jsme tak šli za stavu 1:2. Ve druhé půli jsme postupně přebírali hru a přidali další tři branky. Lukavec v závěru utkání snížil na 2:5. My si odvážíme z Lukavce zaslouženě tři body. Příští týden nás čeká poslední utkání v Jiřicích.

Branky: P. Fišer (2x), R. doležal, M. Kudrnáč, L. Menšík

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Kudrnáč (77´ M. Heřman), P. Kudrnáč (66´ A. Pařil), O. Pražák – F. Tomovič, P. Fišer, F. Hovorka (46´ M. Vesecký), R. Doležal – D. Kudrnáč (60´ M. Vlach), L. Vlach