TJ Slavoj Pacov "B" - SK Obrataň – 6:0 (4:0)

1. 5. 2022

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu derby, tentokrát do Pacova. "B" tým Pacova v letošní sezóně zatím také nenasbíral mnoho bodů, o to větší motivace to pro nás byla. Domácí proti nám nasadili několik hráčů, kteří se pravidelně objevují v "A" týmu (Faltýnek, Pražák, Rybčák L., ...) a to bylo na jejich aktivitě hned od úvodu znát. Už v 7. minutě šel Pacov po povedeném přímém kopu do vedení. O 5 minut později domácí zvyšovali na 2:0 a nám se naděje na body velice zkomplikovala. Do 30. minuty domácí přidali ještě dvě branky a zápas byl rozhodnutý. V druhé půli Pacov přidal ještě dva góly a zvítězil tak zcela zaslouženě 6:0. Je potřeba si uvědomit, že Pacov skóroval ze dvou krásných přímých kopů, dvou proměněných penaltách (minimálně v jednom případě naprosto zbytečný pokutový kop) a jednom našem vlastním gólu po nedorozumění bránícího hráče a brankaře. Navíc, naši ofenzivní hráči neproměnili své šance, ikdyž jich nebylo mnoho. Velké množství našich nepřesností a zbytečných ztrát míče. A takto se prostě vyhrávat nedá.

Branky:

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč, O. Pražák – M. Vlach (57´ A. Pařil), P. Fišer, F. Tomovič, R. Doležal – D. Kudrnáč, L. Vlach (53´ P. Kudrnáč)