Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň - TJ Tatran Červená Řečice – 3:3 (1:2)

10. 5. 2022

Tentokrát jsme měli vynikající vstup do utkání. Hned z první akce se prosadil umístěnou střelou F. Tomovič. Bohužel vedení nám nevydrželo dlouho, za několik minut hosté vyrovnali na 1:1. Ikdyž jsme byli aktivnější, tak Řečice šla v 18. minutě do vedení. Druhou branku v zápase střelil Obranec. Do poločasu jsme si vytvořili několik velice slibných šancí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. V druhé půli začali aktivněji hosté a Obranec v 56. minutě svojí třetí brankou zvyšoval již na 1:3. Naštěstí se nám podařilo okamžitě reagovat, prosadil se P. Fišer a snížili jsme na 2:3. Od tohoto gólu jsme byli jasně lepší a vytvářeli si gólové šance. Vyrovnávací branku jsme vstřelili ale moc pozdě, v 86. minutě vyrovnal F. Tomovič. Věřím, že kdyby se hrálo o několik minut déle, bylo v našich silách zápas otočit. Po dlouhé době se nám povedlo konečně bodovat, ale ještě spokojenější jsme z předvedené hry.

Branky: F. Tomovič (2x), P. Fišer

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč, P. Kudrnáč – M. Vlach (73´ A. Pařil), P. Fišer, F. Tomovič, O. Pražák – D. Kudrnáč, L. Vlach