SK Obrataň - TJ Slovan Kamenice nad Lipou "B" – 2:4 (1:2)

25. 4. 2022

V pátek 22. dubna jsme odehráli odložené utkání s rezervou Kamenice. Hosté šli hned z první akce do vedení, my jsme zvládli o několik minut později vyrovnat, prosadil se J. Pavelec. Kamenice šla v 17. minutě opět do vedení. Stav 1:2 vydržel do poločasu. V druhé půli se opět prosadila Kamenice a stav byl tak již 1:3. Nám se podařilo v 78. minutě a ještě byl čas, něco se zápasem udělat. Bohužel hned v 80. minutě vstřelili hosté čtvrtý gól a zápas tak definitivně rozhodli. Myslím si, že jsme nepředvedli vůbec špatný výkon, ale hosté byli opět efektivnější v proměňování šancí a k tomu nás mohou mrzet nedůsledky v obraně.

Branky: J. Pavelec, F. Tomovič

Sestava: M. Vesecký – L. Menšík, J. Pavelec, L. Melichar, O. Pražák – F. Hovorka (65´ D. Kudrnáč), M. Kudrnáč, P. Fišer, F. Tomovič – P. Kudrnáč (60´ A. Pařil), L. Vlach (60´ R. Doležal)