SK Obrataň - TJ FC Ústrašín – 2:0 (2:0)

26. 5. 2022

O víkendu jsme se konečně dočkali plného počtu bodů. V neděli jsme hostili Ústrašín, který poslední tři kola nebodoval, a proto i my jsme chtěli hosty obrat o body. Od začátku utkání jsme byli velice aktivní a ve 20. minutě jsme šli po pěkné akci, kterou zakončil F. Tomovič do vedení 1:0. Za dalších 10 minut zvyšoval R. Doležal povedenou střelou k tyči na 2:0. Hosté předvedli v prvním poločase několik slušných zakončení (2x trefili brankovou konstrukci), ale nedokázali vstřelit branku. Ve druhé půlce byla hra vyrovnaná, my jsme si byli vědomi dvougólového vedení a zápas jsme se snažili udržet pod kontrolou. Třetí zlomovou branku se nám ale vsítit nepovedlo. Utkání jsme tak vyhráli zaslouženě 2:0 a po dlouhé době získali tři body.

Branky: F. Tomovič, R. Doležal

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, A. Pařil, O. Pražák – F. Tomovič, P. Fišer, M. Kudrnáč, M. Vlach (84´ M. Heřman) – D. Kudrnáč, R. Doležal