SK Obrataň - TJ Dálnice Speřice "B" – 3:4 (2:2)

25. 4. 2022

Hned v neděli nás čekalo další utkání, opět doma. Hostili jsme rezervu Speřic, která se v tomto ročníku nachází na hezkém 4. místě OP. Od začátku utkání jsme hráli velice aktivně, bohužel se nám nepodařilo proměnit hned první vyloženou šanci, ale ve 13. minutě jsme šli již do vedení, po hezké akci se prosadil P. Fišer. Hosté však v zápětí vyrovnali. Ve 34. minutě jsme šli opět do vedení, když se po přihrávce před prázdnou branku prosadil L. Vlach. Bohužel hosté opět během minuty vyrovnali. Do druhé půle vstoupili lépe Speřice, v 53. minutě šli do vedení 3:2. My jsme zvládli v 83. minutě vyrovnat, gól hlavou vstřelil J. Pavelec. V tuto fázi jsme byli v laufu a chtěli všechny tři body. Soupeř však z rychlého protiútoku dotlačil míč do naší branky a my jsme ani nedělní utkání nezvládli.

Branky: P. Fišer, L. Vlach, J. Pavelec

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, L. Melichar (58´ A. Pařil), O. Pražák – M. Vlach (83´ M. Heřman), M. Kudrnáč, P. Fišer, F. Tomovič – D. Kudrnáč (58´ R. Doležal), L. Vlach