Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Tatran Červená Řečice "A" - SK Obrataň – 2:4

6. 10. 2020

Zranění a pracovní povinnosti některých hráčů zapřičinily, že jsme do Řečice odjížděli pouze v jedenácti hráčích. Od úvodu utkání jsme byli aktivnější a už v 9. minutě jsme šli po povedené akci do vedení. První branku vstřelil F. Tomovič. Na obou stranách byly k vidění pohledné akce, do poločasu se však skórovat nikomu nepodařilo. Nejblíže vstřelené brance byl P. Fišer, který dalekonosnou střelou trefil spodní část horní tyče, ale míč za brankovou čáru zřejmě nepřešel. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ovšem my jsme přidali druhou branku. Tentokrát se trefil D. Kudrnáč. Hosté v 66. minutě snížili na 1:2 a v této části utkání nás přehrávali. Zápas se definitivně zlomil v 76. minutě. J. Pavelec byl faulován ve vápně a F. Tomovič proměnil pokutový kop. O necelých deset minut později zvyšoval R. Vítámvás už na 4:1. Domácí T. Obranec (v letošní sezóně zatím nejlepší střelec OP Pelhřimov) v závěru zápasu svou druhou brankou v utkání uzavřel výsledek zápasu na 2:4. F. Tomovič mohl přidat na samém konci zápasu třetí branku, radost z hatriku mu však zhatil domácí pomezní, když odmával velice sporný ofsajd. Bojovná hra a velice povedené akce našich ofenzivních hráčů nám přinesly zasloužené tři body. Po devíti odehraných kolech si držíme slušnou pátou pozici v tabulce OP.

Branky: F. Tomovič (2x), D. Kudrnáč, R. Vítámvás

Sestava: M. Vlach – M. Vesecký, A. Pařil, J. Pavelec, L. Menšík  – F. Tomovič, P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Kudrnáč – R. Vítámvás, D. Kudrnáč