Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj Pacov "B" – SK Obrataň - 3:3

9. 9. 2020

V sobotu jsme odehráli derby s rezervou Pacova. Vzhledem k postavení v tabulce jsme byli mírnými favority. Už před zápasem nás trápila absence některých hráčů. Od úvodu utkání jsme si vytvářeli slibné šance a soupeře přehrávali. Pacov šel však po půl hodině hry do vedení. Nám se podařilo během několik minut vyrovnat, když se po několika neproměněných šancích prosadil D. Kudrnáč. V 56. minutě došlo ke zkratu našeho hráče L. Melichara, když při brejku domácích nepochopitelně chytil míč do rukou a byl následně vyloučen. Toho Pacovští využili a v 68. minutě zvyšovali na 2:1. Od té doby jsme začali Pacov opět přehrávat a dokázali během 5 minut otočit na 2:3 – trefil se T. Lhotský a v 88. minutě hlavou J. Pavelec. Bohužel se nám nepodařilo vedení udržet. O minutu později Pacov po přímém kopu využil zmatků v naší obraně a vyrovnal na konečných 3:3. Po vyrovnání jsme byli velice zklamaní, protože se zápas chýlil ke konci. Nutno však uznat, že jsme i v 10 hráčích dokázali zápas otočit a bod je pro nás tak přijatelný.

Branky: D. Kudrnáč, T. Lhotský, J. Pavelec

Sestava: M. Vlach – O. Pražák, L. Melichar, J. Pavelec, L. Menšík (77´ A. Pařil) – F. Tomovič, P. Fišer, P. Kudrnáč, A. Vysiblo – R. Vítámvás, D. Kudrnáč (75´ T. Lhotský)