SK Obrataň – TJ Střepina Žirov - 2:0

15. 10. 2020

Žirov je po několika letech navrátilcem do okresního přeboru a prozatím si drží desátou pozici. Od úvodu utkání jsme soupeře přehrávali a hrálo se především na polovině hostů. Bohužel jsme v prvním poločase nedokázali žádnou šanci proměnit. Vždy nám chyběl kousek při zakončení. Soupeř vyčkával na naše nepřesnosti a občas také zahrozil z nějaké akce. V druhé půli jsme byli ještě aktivnější a soupeře ještě více zatlačili. Vyústěním byl gól v 58. minutě. Hlavou se po rohovém kopu prosadil A. Pařil. Navíc hned v 65. minutě zvýšil z pokutového kopu F. Tomovič na 2:0. V závěru zápasu byly k vidění ještě nějaké šance na obou stranách, z nichž největší měli hosté. Snížit se jim však už nepodařilo. Myslím, že jsme utkání zaslouženě vyhráli a získali další tři body. Po deseti kolech se nacházíme na 4. místě v tabulce OP. Vzhledem k současné situaci se na čtrnáct dní přerušily všechny amatérské sportovní soutěže. Pokud půjde vše podle plánu, tak bychom měli sehrát následující utkání 31. října ve Speřicích.

Branky: A. Pařil, F. Tomovič

Sestava: F. Vilímek – M. Vesecký (70´ P. Opletal), A. Pařil, J. Pavelec, L. Menšík  – F. Tomovič, P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Vlach – R. Vítámvás, D. Kudrnáč (89´ M. Heřman)