SK Obrataň – SK Jiřice "A" - 4:4

30. 8. 2020

Sobotní utkání bylo součástí akce Obrataňské dovádění. Náš nástup do zápasu byl naprosto skvělý, už ve druhé minutě jsme vedli 2:0, když se prosadil umístěnou střelou P. Fišer a po teči hostů R. Vítámvás. Bohužel naší hru rychlé branky uspaly a Jiřičtí do 20. minuty dokázali vyrovnat. A bylo ještě hůř, v 35. minutě Jiřice skóre zápasu otočili ve svůj prospěch. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, po pěti minutách zvyšovali už na 2:4. My jsme v 70. minutě dokázali snížit na 3:4 a stále bylo o co hrát. Přesto, že se hosté snažili v závěru zápasu maximálně zdržovat, v poslední minutě utkání se prosadil J. Pavelec a upravil tak na konečných 4:4, což je dle mého názoru spravedlivý výsledek. Myslím, že se jednalo o divácky atraktivní zápas, který velké množství diváků ocenilo potleskem. V příštím utkání nás čeká derby s rezervou Pacova.

Branky: P. Fišer, R. Vítámvás, D. Kudrnáč, J. Pavelec

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák (79´ A. Pařil), L. Melichar, J. Pavelec, L. Menšík (67´ M. Vesecký) – F. Tomovič, P. Fišer, P. Kudrnáč (46´ M. Kudrnáč), M. Vlach (67´ R. Doležal) – R. Vítámvás, L. Vlach (46´ D. Kudrnáč)