Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň – FC Maraton Pelhřimov - 4:5

28. 9. 2020

V neděli nás čekal velice těžký soupeř - Maraton Pelhřimov. Hosté hrají v posledních ročnících vždy špičku OP. Poslední vzájemná utkání vždy vyzněla podstatně lépe pro Maraton. Od začátku utkání jsme hráli s hosty vyrovnanou partii. Ve 14. minutě jsme šli po umístěné střele M. Vlacha do vedení 1:0. Maratonští během několika minut vyrovnali. Ve 20. minutě jsme šli opět do vedení, když velice přesně zakončil R. Vítámvás. Hosté zase opět ihned vyrovnali. Po půl hodině hry otočil skóre krásnou střelou do šibenice D. Krtek. V úvodu druhé půle srovnával opět po perfektní individuální akci R. Vítámvás. Po hodině hry však dvěma rychlými góly Maraton utekl na 5:3 a od té doby jsme začali postupně hosty přehrávat a vytvářet si šance. V 86. jsme se dočkali snížení skóre, hatrik završil R. Vítámvás, který předvedl v zápase velice dobrý výkon. Více jsme už bohužel nestihli a to i přes další šance, které jsme nedokázali proměnit. Maraton předváděl po celé utkání velice kvalitní hru, předpokládám, že budou i letos aspirantem na vítězství soutěže. Nutno dodat, že za závěr zápasu jsme si vyrovnání zasloužili. Předvedli jsem velice dobrý výkon a diváci byli i přes prohru spokojení.

Branky: M. Vlach, R. Vítámvás (3x)

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák (18´ M. Kudrnáč), L. Melichar (51´ A. Pařil), J. Pavelec, L. Menšík  – F. Tomovič, P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Vlach – R. Vítámvás, L. Vlach (56´ D. Kudrnáč)