SK Horní Cerekev – SK Obrataň - 2:3

18. 8. 2020

Utkání bylo pro oko diváka výživné hned od úvodních minut. Už ve 3. minutě jsme šli do vedení. Po zmatcích v domácí obraně se prosadil M. Vlach. Bohužel o dvě minuty později propadla až do branky nepovedená střela domácího hráče. Od té doby postupně přebírala otěže utkání Horní Cerekev, která byla mnohem nebezpečnější a vytvářela si množství šancí. Jednu z nich domácí v 18. minutě proměnili a šli do vedení. My jsme ke konci poločasu hru zlepšili a měli šance na vyrovnání, bohužel jsme žádnou šanci nevyužili. Do druhé půle jsme vstoupili o poznání aktivněji a domácí jsme přehrávali. V. 68. minutě se prosadil R. Vítámvás a bylo vyrovnáno 2:2. Náš tlak neustále pokračoval a nakonec nám přinesl všechny tři body, v 90. minutě se díky důrazu ve vápně prosadil D. Kudrnáč, který tak navázal na povedený výkon z minulého kola. Cerekev tak již podruhé za sebou nebere ani bod a to díky posledním minutám utkání. My máme naopak velice povedený start do nové sezóny.

Branky: M. Vlach, R. Vítámvás, D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, M. Vesecký (56. A. Pařil), M. Kudrnáč, L. Menšík – F. Tomovič, P. Fišer, P. Kudrnáč (56´ D. Kudrnáč), M. Vlach – R. Vítámvás, L. Vlach