Sokol Černovice "A" - SK Obrataň - 1:2

18. 8. 2019

Na začátku sezóny jsme opět odehráli naše oblíbené derby a to na půdě Černovic. Po celý první poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme jej vyhráli 1:0, když ve 27. minutě se po trestném kopu dostal k hlavičce L. Vlach a chytrým obloučkem překonal brankáře domácích. Do druhého poločasu jsme šli s jedním střídáním a naše hra se změnila. Iniciativu přebrali domácí a vytvářeli si i nebezpečné útoky. Bylo otázkou zda se nebude opakovat loňské derby a domácí neotočí zápas. Výsledek jsme drželi až do 88. minuty kdy se přece jenom domácím podařilo vyrovnat. Už se zdálo , že zápas skončí asi zaslouženou remízou, ale v 90. minutě se štěstí přiklonilo na naší stranu a D. Kudrnáč zápas rozhodl ve prospěch nás. Opět naší oporou byl náš brankář F. Vilímek.

Branky: D. Kudrnáč, L. Vlach

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký, M. Kudrnáč, P. Kudrnáč - P. Šimek,  P. Fišer , F. Tomovič – L. Vlach , R. Vítámvás , D. Kudrnáč