SK Obrataň - TJ Start Nový Rychnov "B" – 2:4

28. 8. 2019

Domácí si od začátku utkání udržovali mírnější převahu a v 8. minutě jsme šli do vedení. Po úvodní brance se hra vyrovnala, ale kromě několika nepřesných střel se hrálo spíše bez nějakých šancí. Hostům se podařilo po několika hrubkách v domácí obraně po půl hodině hry vyrovnat a z dalšího útoku dokonce otočit skóre na svojí stranu. Do druhé půle vstoupily oba týmy opět poměrně aktivně. Po deseti minutách druhého poločasu vyrovnal na 2:2 L. Vlach. Rychnovští však ukázali svoji sílu a vedení si vzali zpět. V závěru utkání, kdy už jsme odpadli fyzicky přidali hosté čtvrtou a rozhodující branku. Bohužel se nám tedy nepodařilo navázat na výborný výkon z Plačkova a na domácím hřišti jsme prohráli s nováčkem OP - rezervou Nového Rychnova. Nutno dodat, že výhra hostů je zasloužená, protože utkání zvládli především fyzicky.

Branky: D. Kudrnáč, L. Vlach

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký, M. Kudrnáč, O. Pražák (46´ P. Šimek) – P. Kudrnáč, R. Vítámvás (85´ T. Cudlín), P. Fišer (71´ A. Pařil), F. Tomovič – L. Vlach (72´ M. Vlach), D. Kudrnáč (66´ T. Lhotský)