SK Obrataň - TJ Slovan Kamenice nad Lipou "B" – 2:7

1. 10. 2019

V rámci osmého kola okresního přeboru zajížděla do Obrataně rezerva Kamenice nad Lipou. V úvodu utkání jsme si vytvořili dvě slušné šance, ale to bylo z naší strany vše. Hosté poté přebrali zápas do svých rukou a do poločasu zvládli vsítit tři branky. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a zpřesnit a zrychlit naší hru. Podařilo se nám snížit na 1:3. Ale hosté si okamžitě vzali zpět vedení o tři branky. My jsme ještě dokázali snížit na 2:4, ale soupeř dalšími třemi brankami uzavřel skóre na 2:7. Kamenice předvedla skutečně dobrý výkon, navíc se v průběhu zápasu stále více projevoval náš fyzický deficit. Hosté korunovali svůj výkon také několika krásnými brankami. Bohužel jsme se po další prohře propadli až na 12. pozici v soutěži a situace začíná být opět kritická.

Branky: F. Tomovič, D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký (86´ M. Heřman), A. Pařil, O. Pražák  –  P. Kudrnáč, F. Hovorka, M. Kudrnáč, F. Tomovič – L. Vlach, D. Kudrnáč