SK Obrataň - SK Horní Cerekev – 2:3

14. 10. 2019

Po výprasku v Ústrašíně jsme chtěli zvládnout domácí zápas s Horní Cerekví. Problém nastal ještě před úvodem utkání, to když se nás nesešlo ani jedenáct a do utkání jsme tak vstoupili v deseti. Kromě značné marodky se opět neomluvili někteří hráči, kteří bohužel stále nepochopili podstatu kolektivního sportu a chovají se tím velice netýmově. Od začátku zápasu nás Cerekev přehrávala a vytvářela si velké množství střel na bránu, první z nich se ujala v 10. minutě. Ve 23. minutě šli hosté do dvougólového vedení. Nám se podařilo těsně před koncem prvního poločasu snížit na 1:2 a nic tak nebylo zatím ztraceno. Hosté si v 55. minutě vzali zpět dvougólové vedení, když zvýšili na 3:1. D. Kudrnáč dokázal svým druhým gólem snížit na 2:3, víc se nám již ale nepodařilo. A to i přes vyloženou gólovou šanci těsně před koncem utkání. V posledních zápasech sbíráme velice špatné výsledky, ale to, že se na domácí utkání nesejdeme ani v jedenácti lidech, to je skutečně na pováženou.

Branky: D. Kudrnáč (2x)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký, A. Pařil, O. Pražák  –  P. Kudrnáč, P. Fišer, L. Vlach – D. Kudrnáč, M. Heřman