SK Jiřice - SK Obrataň – 4:1

20. 10. 2019

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Jiřic, které se letos pohybují také ve druhé polovině tabulky a nenaplňují svá očekávání. Nás bohužel trápila opět absence důležitých hráčů, navíc hned ve 2. minutě si obnovil zranění L. Melichar. Domácí měli od začátku utkání převahu a v 17. minutě šli do vedení. Tlak Jiřic nadále pokračoval a domácí přidávali další branky. V poločase jsme prohrávali již 4:0 a zápas byl tak rozhodnutý. Ve druhé půli se nám podařilo z penalty snížit na 1:4, ale to bylo z naší strany vše. Bohužel jsme tak prohráli další utkání v řadě a už je jasné, že podzimní část sezóny pro nás bude velkým zklamáním.

Branky: L. Vlach (pen.)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký, L. Melichar (2´ A. Pařil), O. Pražák  –  L. Polanecký, P. Fišer, T. Cudlín (77´ M. Heřman) – D. Kudrnáč, L. Vlach