TJ Start Lukavec - SK Obrataň – 5:2

21. 10. 2018

V úvodu utkání jsme hráli velice aktivně a domácí přehrávali. Vytvořili jsme si dvě jasné gólové šance, které jsme neproměnili. Přesto jsme šli nakonec do vedení, když se povedenou střelou z 25 metrů prosadil náš kapitán F. Hovorka. Po půl hodině hry se nám podařilo skórovat podruhé, pokutový kop proměnil  opět F. Hovorka. V této chvíli byl Lukavec „na ručník“. My jsme domácí stále přehrávali a vytvářeli si další šance. Později se ukázalo, že jejich neproměnění nám nakonec zřejmě prohrálo utkání. Lukavec totiž stihl ještě do poločasu snížit na 1:2. Vstup do druhé půle vyšel domácím skvěle, hned ve 46. minutě vyrovnali na 2:2. My měli ještě jednu velkou šanci, kterou jsme opět neproměnili. Od té doby nás Lukavec přehrával a vytvářel si další šance, které proměňoval. Utkání nakonec skončilo 5:2 a my můžeme opět litovat našich nevyužitých šancí. S končícím podzimem začíná být naše pozice kritická, protože týmy, které nám byly na dosah začínají postupně odskakovat a vypadá to, že na jaře budeme opět bojovat o setrvání v soutěži. V příštím kole nás čeká souboj s posledním Ústrašínem, což pro nás bude velice důležité utkání.

Branky: 2x F. Hovorka (2. gól z pen.)

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, M. Kudrnáč, M. Vesecký (76´ A. Pařil), L. Menšík – P. Fišer, R. Tábora, F. Hovorka (33´ T. Lhotský), F. Tomovič – R. Vítámváš, D. Kudrnáč (88´ M. Heřman)