TJ Sokol Plačkov - SK Obrataň – 1:3

12. 5. 2019

Minulá výhra s Čejovem nás velice povzbudila. Navíc, když tento víkend nás čekal neméně důležitý zápas v Plačkově. Domácí byli v úvodu utkání aktivnější, hráli velmi důrazně a rychle nás dostupovali. Odměnou jim byla první branka po necelé půl hodině hry. Po vstřeleném gólu se naše hra zlepšila a začali jsme si vytvářet první šance, Po dvou chybách domácí obrany se nám ještě do poločasu podařil zápas otočit. V druhé půli byli opět aktivnější domácí, my jsme spíše vyčkávali na nějaký povedený brejk. V 62. minutě jsme se dočkali, když P. Fišer povedenou ranou zvýšil na 3:1 a zápas byl tak rozhodnutý. V závěru jsme ještě mohli přidat další branky, ale zakončení nebylo přesné.

Branky: L. Vlach, R. Vítámvás, P. Fišer

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, A. Pařil (62´ D. Kudrnáč), M. Vesecký (30´ P. Kudrnáč), L. Menšík – R. Tábora, F. Tomovič, F. Hovorka, P. Fišer – R. Vítámvás, L. Vlach  (84´ M. Heřman)