TJ Sokol Černovice - SK Obrataň – 5:3

6. 4. 2019

K druhému zápasu jarní části sezóny jsme zajížděli do sousedních Černovic. Na derby jsme se vypravili i s fanoušky úzkokolejkou. Od začátku utkání se hrál velmi pohledný fotbal. My jsme hned v 10. minutě využili nedorozumění domácí obrany a šli do vedení 1:0. Po půl hodině hry jsme opět udeřili a vedli už 2:0. Hráli jsme velice chytře, soupeř měl míč na kopačkách a my hrozili z brejků, čekali, co soupeř předvede. Bohužel hned o chvíli později domácí snížili. V druhé polovině domácí po deseti minutách vyrovnali. Nám se podařilo jít opět do vedení, když svoji druhou branku přidal F. Hovorka. Přesto ani tento gól na body nestačil. Domácí během chvíle vyrovnali a pak přidali ještě další dvě branky. Myslím, že jsme odehráli velice slušné utkání, domácí však v závěru otočili utkání na svoji stranu. I přes porážku jsem přesvědčen, že pokud budeme předvádět podobné výkony, tak budeme sbírat body.

Branky: F. Hovorka (2x), D. Kudrnáč

Sestava: J. Fical – O. Pražák, M. Kudrnáč, M. Vesecký (85´ A. Pařil), P. Kudrnáč – R. Tábora, F. Tomovič, F. Hovorka, P. Fišer – D. Kudrnáč, L. Vlach (78´ T. Lhotský)