TJ FC Ústrašín - SK Obrataň – 7:1

9. 6. 2019

Nepovedené utkání s Lukavcem jsme chtěli odčinit v Ústrašíně, který se v letošní sezóně také trápí. V utkání nám chyběli tři důležití záložníci, což se později ukázalo, jako jeden z rozhodujících faktorů. V úvodu jsme nezačali úplně zle, ale domácí šli hned po čtvrt hodině hry do vedení. Po chvíli přidali další branku a ve 40. minutě z přímého kopu zvýšili už na 3:0. My jsme zase opět mohli litovat neproměněných šancí, které dělaly poločasový výsledek jednoznačný. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a po deseti minutách dokázali snížit na 1:3. To bylo z naší strany ale vše. Od vstřeleného gólu jako bychom se sesypali a domácí přidávali další branky. Nám nevycházelo vůbec nic – laxní dostupování hráčů, prohrané souboje, zbytečné ztráty míčů a další nepovedené věci. Výsledek se nakonec zastavil na skóre 7:1 pro domácí. Utkání v Ústrašíně bylo z naší strany absolutně nepovedené, je potřeba, aby se každý zamyslel nad svým přístupem. Příští kolo hrajeme poslední utkání sezóny – derby s rezervou Pacova a rozhodně chceme předvést kvalitnější výkon, než v Ústrašíně.

Branky: M. Plášil

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, A. Pařil, M. Vesecký, L. Menšík – P. Kudrnáč, M. Plášil, R. Vítámvás – L. Vlach (14´ M. Kudrnáč), T. Cudlín (46´ M. Heřman), D. Kudrnáč