Sokol Čejov - SK Obrataň – 2:2

25. 9. 2018

Po nevydařeném utkání s Červenou Řečicí jsme chtěli naplno bodovat v Čejově. Od začátku jsme domácí přehrávali a vytvářeli si šance. V úvodu utkání jsme nastřelili dvakrát brankovou konstrukci a spálili i další šance. Soupeř trestal nekompromisně, záložník Čejova využil nekoncentrovanosti našeho týmu a ze čtyřiceti metrů poslal přímý kop rovnou na branku. Nutno uznat, že trefa to byla opravdu parádní. I přes poměrně pohledný výkon jsme se dopouštěli hrozných nepřesností a ztráceli tak zbytečně míč. Ve druhé půli jsme chtěli hru uklidnit, zlepšit naší produktivitu a vstřelit konečně zasloužený gól. To se nám povedlo, v 58. minutě vyrovnával z malého vápna F. Tomovič. I nadále jsme domácí přehrávali, ale soupeř opět nečekaně udeřil a šel z rychlého brejku znovu do vedení. Nám se naštěstí podařilo po krásné střele P. Fišera vyrovnat. V posledních dvaceti minutách si oba týmy vytvářely šance, ale gól již nepadl a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2. Tento víkend nás čeká důležité utkání podzimu, v neděli přivítáme na domácím hřišti Plačkov, který se prozatím trápí, takže bychom potřebovali zvítězit a povyskočit v tabulce.

Branky: F. Tomovič, P. Fišer

Sestava: F. Vilímek - L. Menšík, M. Kudrnáč, M. Vesecký (65´ A. Pařil), O. Pražák -   F. Tomovič, P. Fišer, F.Hovorka, R. Tábora - L. Vlach (58´ M. Plášil), D. Kudrnáč