SK Obrataň - TJ Tatran Červená Řečice – 0:3

29. 4. 2019

Od začátku utkání jsme hosty přehrávali a vytvářeli si šance. Bohužel soupeř hned z prvního protiútoku v 11. minutě dokázal vstřelit branku a my museli zase opět dotahovat. V druhém poločase jsme chtěli předvést útočnější hru, soupeř hrál však velice efektivně a opět trestal. Stále jsme se snažili s utkáním ještě něco udělat a pokusit se alespoň o zisk bodu, Řečice však po rychlém brejku vstřelila třetí branku a zápas byl tak dvacet minut před koncem rozhodnutý. Jaro je pro nás zatím velice špatné – všech pět zápasů jsme prohráli, navíc s hrozivým skóre 10:24. Hlavní problémy našeho družstva vidím v neproměňování šancí, malým množstvím střeleckých pokusů a slabé komunikaci mezi hráči. Vše jmenované je podle mě dáno tím, že se tým alespoň jednou týdně nesejde na tréninku. Pokud se bude v podobných výsledcích pokračovat i dále, bude se na konci sezóny zachraňovat udržení v okresním přeboru.

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák (66. D. Kudrnáč), M. Kudrnáč, M. Vesecký (82´ A. Pařil), L. Menšík – R. Tábora, F. Tomovič, F. Hovorka, P. Fišer – R. Vítámvás, L. Vlach