SK Obrataň - TJ Sokol Čejov – 5:1

5. 5. 2019

Po dalším nepovedeném utkání ve vloženém kole s Jiřicemi jsme dnes hostili poslední Čejov. Utkání bylo pro oba týmy velice důležité, neboť se hrálo o důležité body k záchraně. Hned v úvodu jsme začali opět aktivněji a soupeře jsme přehrávali, ten však paradoxně hned z první šance udeřil, po krásné trefě šel tak Čejov do vedení. Soupeře jakoby polili živou vodou a přebíral otěže utkání. V tento moment nás velmi podržel skvěle chytající F. Vilímek. Nám se naštěstí podařilo ve 26. minutě vyrovnat, když se výstavní trefou do šibenice prosadil R. Tábora. O deset minut později proměnil pokutový kop F. Hovorka a v poločase jsme šli do kabin s těsným vedením 2:1. V druhé půli soupeř postupně odpadal a my jsme přidávali další branky. Utkání jsme nakonec vyhráli zaslouženě 5:1. Po dlouhém jarním čekání jsme se konečně dočkali bodů a co víc, v pro nás tak důležitém utkání. Příští zápas nás čeká v Plačkově, kde budeme chtít opět naplno bodovat.

Branky: Tábora, Hovorka (z pen.), 2x D. Kudrnáč, Vítámvás

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák (46´ P. Kudrnáč), M. Kudrnáč, M. Vesecký (46´ A. Pařil), L. Menšík – R. Tábora, F. Tomovič, F. Hovorka, P. Fišer – R. Vítámvás (67´ M. Plášil), D. Kudrnáč (84´ M. Heřman)