SK Obrataň - TJ Slovan Kamenice nad Lipou – 1:3

31. 3. 2019

První utkání jarní části sezóny se od začátku rozjíždělo pozvolným tempem, hra byla vyrovnaná, občas někdo zahrozil z brejku. Koncem první půle byl před naší brankou pořádný závar, ale naštěstí nás podržel výborně chytající F. Vilímek. Hosté do druhého poločasu vstoupili o poznání aktivněji a odměnou jim byla vedoucí branka. Bohužel pro nás o pět minut později Kamenice navýšila skóre a situace byla kritická. Malou naději vykřesal L. Vlach, který proměnil pokutový kop a dostal nás ještě do hry. Hosté však v 77. minutě vstřelili gól na 3:1 a zápas tak definitivně rozhodli. I přes vyrovnanou první pětačtyřicetiminutovku je nutné uznat, že hosté si výhru za hru v druhém poločase zasloužili. Příští kolo zajíždíme na derby do Černovic, kterým budeme chtít oplatit porážku z podzimního utkání.

Branky: L. Vlach (pen.)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Vesecký (46. A. Pařil), M. Kudrnáč, O. Pražák – R. Tábora, F. Hovorka, L. Vlach, P. Fišer – M. Plášil (86. M. Heřman), D. Kudrnáč