SK Obrataň - Slavoj Pacov "B" – 3:3

21. 6. 2019

Jako poslední utkání sezóny jsme odehráli derby s rezervou Pacova. Po rychlé akci jsme šli do vedení. Soupeř dokázal zanedlouho odpovědět a vyrovnal na 1:1. Hosté během několik minut opět skórovali a zvýšili na 2.1. Nám se v druhé půli podařilo vyrovnat, když pokutový kop s přehledem proměnil T. Lhotský. V 75. minutě šli hosté opět do vedení a vypadalo to, že si odvezou tři body. My jsme však s vypětím všech sil dokázali v 82. minutě po standardní stiuaci vyrovnat a s rezervou Pacova jsme se tak rozešli smírně 3:3. Zápas, ve kterém již o nic nešlo jsme zvládli alespoň z toho pohledu, že jsme udrželi Pacov v tabulce za námi. Důležité je však zmínit, že Pacov přijel s velice omlazenou sestavou, když celkem sedm hráčů kope ještě v dorosteneckých soutěží.

Branky: P. Šimek, T. Lhotský, L. Menšík

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, A. Pařil (85´ M. Heřman), M. Vesecký, L. Menšík – P. Kudrnáč, P. Šimek, R. Tábora, P. Fišer – T. Lhotský, D. Kudrnáč