FC Slavoj Žirovnice - SK Obrataň – 3:3

7. 10. 2018

Po zpackaném domácím utkání s Plačkovem jsme zajížděli do Žirovnice, kde se nám vždy hraje velmi těžce. Hned z úvodu se hrál poměrně svižný a pohledný fotbal. Domácí šli už v 7. minutě po přesné ráně k tyči do vedení. Obdržený gól jakoby nás ještě více nakopl. Začali jsme postupně domácí přehrávat a vytvářet si gólové šance. Absolutní tutovku D. Kudrnáč ještě bohužel neproměnil, ale o několik minut později se prosadil R. Tábora. Tempo utkání jsme i nadále diktovali my a v 25. minutě jsme šli zaslouženě do vedení. Svojí první branku v dresu Obrataně vstřelil M. Vesecký. Bohužel pro nás domácí hned z prvního protiútoku vyrovnali. Další šance se již neproměnily a do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu jsme vstoupili nejlépe jak jsme mohli, hned v 48. minutě vstřelil naší třetí branku P. Fišer. Smolným momentem byla 51. minuta, kdy byl po druhé druhé žluté kartě vyloučený D. Kudrnáč. Pokusili jsme se zatáhnout a vytvářet rychlé brejky. Domácí nás tlačili a vytvářeli si velké množství šancí. Jednu z nich proměnili v 58. minutě a vyrovnali na 3:3. I přes velký tlak a hodně šancí domácích jsme mohli asi 3 minuty před koncem rozhodnout, bohužel tutová šance vyšla naprázdno. Odvážíme si tedy ze Žirovnice zasloužený bod a po utkání jsme byli s předvedenou hrou spokojení.

Branky: R. Tábora, M. Vesecký, P. Fišer

Sestava: F. Vilímek - M. Vesecký, M. Kudrnáč, A. Pařil (74´ M. Plášil), O. Pražák -   F. Tomovič, P. Fišer, F. Hovorka, R. Tábora - T. Lhotský, D. Kudrnáč