Slovan Kamenice n/L "B" - SK Obrataň "A" - 1:2

V utkání dobré úrovně jsme šli již v 8. minutě do vedení po krásné akci. Celý zápas jsme byli lepší soupeře. Dalo by se říct, že soupeř se v prvním poločase dostal do jediné větší šance a to ve 29. minutě po našem zaváhání. Bohužel tuto šanci proměnil ve vyrovnávací gól. Poločas skončil nerozhodně 1:1. V druhé půli to již nebylo takové jako v první, ale myslím si, že jsme pořád měli malinko navrch a tak v 73. minutě padl náš zasloužený vítězný gól. Velký tlak na nás vyvinul soupeř v posledních pěti minutách, ale k naší spokojenosti gól nevsítil. Odvážíme si zasloužené tři body a svou pozici v tabulce jsme si víc než utužili.

Branky: Rostislav Buchar, Lukáš Vlach

Sestava: J. Kalina - L. Menšík , M. Vesecký (65 ´- A. Pařil), L. Melichar,
 P. Kudrnáč, -  R. Buchar,  R. Tábora (47´- O. Pražák), F. Hovorka, -  D. Kudrnáč, M. Pučálek, L. Vlach