Obrataň "A" - Ústrašín - 4:2

Vstup do zápasu nemohl být lepší, ve 3. minutě jsme šli do vedení a naše kombinační hra přiváděla soupeře do role diváka. Ale jak je již naším zvykem mnoho neproměněných šancí nás tak rozhodí, že nakonec místo jasného vedení odcházíme o půli za nerozhodného stavu 1:1 (ve 36. minutě po rychlém útoku soupeře a vlastním gólu).

V kabině znělo: "vše hodíme za halvu a dáme góly". Bohužel vstup do druhé půle byl ze říše pekelné. V první minutě po naší chybě jsme inkasovali a koledovali si problémy. Naštěstí se opět ukázala naše síla a dovedli jsme zápas otočit a zaslouženě vyhrát.

Sestava: Kalina - Menšík, Melichar, Vesecký, Kudrnáč P. (65´- Buchar)  -   Tábora (40´- Šimek) , Hovorka, Flígr  -  Kudrnáč D., Pučálek, Vlach L.

Branky: M. Pučálek - 2x, D. Kudrnáč, L. Vlach