Obrataň "A" - Hořepník - 7:1

Poslední utkání obou týmů v sezóně 2014/2015 bylo střetnutím o konečné čtvrté místo. Lepší pozici jsme měli my, když jsme měli před dnešním zápasem o dva body více než hosté, proto i remíza by nám zajistila čtvrtou příčku. Zajímavý souboj se však nekonal, Hořepník přijel značně oslabený, čemuž odpovídal i průběh zápasu. Hosté byli od začátku pod velkým tlakem a bylo jen otázkou, kdy padne první gól. Na ten se nakonec čekalo téměř půl hodiny, když se dokázal prosadit umístěnou střelou domácí Rosťa Buchar. O několik minut později se podařilo vyrovnat Filipovi, to však bylo poslední, na co se hráči Hořepníka zmohli. Od té doby byl prakticky celý zápas v naší režii. Poločas nakonec skončil 3:1. Ve druhé půli přidali naši hráči další čtyři góly a zápas tak skončil vysoko 7:1. Nečekaný průběh a snadné vítězství pro Obrataň bude jistě jedním z největších překvapení 24. kola OP. Navíc Hořepník přišel i o 5. místo v tabulce, o které ho připravili Počátky, které vyhráli vysoko s Červ. Řečicí.

Sestava: Kalina – Kudrnáč P., Pařil, Čekal, Vesecký – Flígr, Melichar, Tábora – Buchar, Vlach, Kudrnáč D. … náhradníci: Fišer

Góly: Buchar (28´) Vlach L. (39´, 75´), Čekal (44´), Melichar (49´), Flígr (70´), Tábora (83´)