Obrataň "A" - Čejov - 6:0

Čejov se nachází na konci tabulky a začíná tak bojovat o záchranu v soutěži. Na hřišti však žádný boj vidět nebyl. Hosté byli od začátku pod velkým tlakem a bylo otázkou, kdy padne první gól, který zápas zlomí. V páté minutě padl úvodní gól a poté to tam začalo padat. Obrataň hrála pohledný fotbal s hezkými akcemi a vytvořila si řadu šancí. Ke spoustě gólovek dopomohl neaktivní výkon Čejova, který dopředu nepředvedl prakticky nic a v zadu dělal hrubé chyby. V poločase byl výsledek již jednoznačný, 5:0. V druhé půli se hra lehce vyrovnala. Obrataň mírně polevila, přesto byly k vidění další šance, ujala se už pouze jedna. Polanecký po čtvrt hodině svého působení unikl hostujícím obráncům a zkušeně proměnil. Tímto gólem upravil skóre na konečných 6:0 pro domácí. Je zřejmé, že pokud chce Čejov II. třídu zachránit bude muset k zápasům přistupovat s větší aktivitou a nasazením. Dnes však nepředvedl výkon hodný této soutěži.

Góly: M. Pučálek (5´, 22´), L. Menšík (30´), F. Hovorka (35´), D. Kudrnáč (43´), L. Polanecký (79´)

Sestava: Kalina – Kudrnáč P., Čekal, Vesecký, Menšík – Flígr, Hovorka, Tábora – Pučálek, Vlach, Kudrnáč D.  …… Náhradníci: Buchar (46´), Pařil (60´), Polanecký (65´)